Kilka słów o nas…

Kilka słów o nas…

Kim jesteśmy ?

Pasjonatami, którzy swoje początkowe hobby którym była praca przy pszczołach przekuli na swój sposób na życie…

O nas…

Prowadzimy naszą pasiekę na północnym skraju województwa świętokrzyskiego w mieście znanym przede wszystkim z różnego rodzaju dowcipów czyli Wąchocku – tak, to właśnie u nas są cztery mosty, bo dopiero za czwartym razem trafiliśmy na rzekę, ten czwarty to również najdłuższy w Polsce, ponieważ wybudowaliśmy go omyłkowo wzdłuż rzeki. Sołtys orze pole jedynie w kółko, bo kupił konia z cyrku i do tego na noc zwija asfalt. 😉

Posiadamy dwie pasieki stacjonarne na terenie powiatu – jedną przy domu, drugą pod lasem na skraju Sieradowickiego Parku Krajobrazowego gdzie pozyskujemy głównie miody: wielokwiatowy, leśny nektarowy oraz spadziowy. Posiadamy także jedną pasiekę  wędrowną, którą przewozimy na pożytki aby uzyskać wysokiej jakości miody odmianowe.

Od dwóch lat prowadzimy również mały sklep pszczelarski zaopatrując okolicznych pszczelarzy w wysokiej jakości akcesoria oraz sprzęt do ich pasiek, bardzo często wykorzystujemy naszą wiedzę zdobytą w Technikum Pszczelarskim w Pszczelej Woli oraz na różnego rodzaju szkoleniach aby doradzać pszczelarzom, oraz osobom które chciały by założyć swoją pasiekę.

Dlaczego wybrac nas ?
100% naturalne produkty pszczele
W naszej pasiece przykładamy wielką wagę do tego aby pozyskiwane przez nas produkty pszczele były najwyższej możliwej jakości!

Dobro dla Twojego zdrowia
My wiemy, że produkty pszczele są nieocenione dla naszego zdrowia. Chcemy abyś Ty także się o tym dowiedział i stosował je każdego dnia!

Szybka wysyłka i dostawa
Wiemy, że w dzisiejszym świecie czas to pieniądz dlatego też po złożonym przez Ciebie zamówieniu dajemy z siebie wszystko aby jak najszybciej wysłać do Ciebie przesyłkę.