Kilka słów o nas…

Kim jesteśmy ?

Pasjonatami, którzy swoje początkowe hobby, którym była praca przy pszczołach przekuli na swój sposób na życie…

O nas…

Prowadzimy naszą pasiekę na północnym skraju województwa świętokrzyskiego w mieście znanym przede wszystkim z różnego rodzaju dowcipów czyli Wąchocku – tak, to właśnie u nas są cztery mosty, bo dopiero za czwartym razem trafiliśmy na rzekę, ten czwarty to również najdłuższy w Polsce, ponieważ wybudowaliśmy go omyłkowo wzdłuż rzeki. Sołtys orze pole jedynie w kółko, bo kupił konia z cyrku i do tego na noc zwija asfalt. 😉

Posiadamy dwie pasieki stacjonarne na terenie powiatu – jedną przy domu, drugą pod lasem na skraju Sieradowickiego Parku Krajobrazowego gdzie pozyskujemy głównie miody: wielokwiatowy, leśny nektarowy oraz spadziowy. Posiadamy także jedną pasiekę  wędrowną, którą przewozimy na pożytki aby uzyskać wysokiej jakości miody odmianowe.

Od dwóch lat prowadzimy również mały sklep pszczelarski zaopatrując okolicznych pszczelarzy w wysokiej jakości akcesoria oraz sprzęt do ich pasiek, bardzo często wykorzystujemy naszą wiedzę zdobytą w Technikum Pszczelarskim w Pszczelej Woli oraz na różnego rodzaju szkoleniach aby doradzać pszczelarzom, oraz osobom które chciały by założyć swoją pasiekę.

Dlaczego wybrac nas ?

W naszej pasiece przykładamy wielką wagę do tego aby pozyskiwane przez nas produkty pszczele były najwyższej możliwej jakości! Oprócz tego, że je sprzedajemy i promujemy to również sami regularnie spożywamy!

Dobro dla Twojego zdrowia!

My wiemy, że produkty pszczele są nieocenione dla naszego zdrowia. Chcemy abyś Ty także się o tym dowiedział i stosował je każdego dnia!

Szybka wysyłka i dostawa!

Wiemy, że w dzisiejszym świecie czas to pieniądz dlatego też po złożonym przez Ciebie zamówieniu dajemy z siebie wszystko aby jak najszybciej wysłać do Ciebie przesyłkę!